Strona Główna !!


Witamy na stronie firmy Plan-Vision !
(specjalisty w zakresie przeglądów technicznych budynków)Zapraszamy do bliższego poznania profilu naszej działalności !


W WIELKIM SKRÓCIE...

- Firma Plan-Vision Jarosław Hałupka rozpoczęła swoją działalność w roku 1997 w zakresie szeroko rozumianej obsługi procesu budowlano- inwestycyjnego ze szczególnym uwzględnieniem projektowania architektonicznego oraz planowania przestrzennego.

CO DZISIAJ...

- W roku 2004 dokonaliśmy rozszerzenia profilu naszej działalności i rozpoczęliśmy specjalizację w wąskim zakresie- przeglądów technicznych budynków w których wiedziemy prym na regionalnym rynku województwa Śląskiego.
W toku trwających kontraktów wykonaliśmy do końca 2006 roku ok. dwóch tysięcy przeglądów technicznych budynków znajdujących się w wielu miastach naszego regionu, takich jak Bytom, Katowice, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec i wielu mniejszych, których nie sposób wymienić w krótkiej charakterystyce.

- Przeglądy techniczne budynków oraz obiektów budowlanych, nie wyłączając mostów i innych obiektów inżynierskich stanowią dzisiaj zasadniczy profil działalności firmy Plan-Vision na który kładziemy największy nacisk rozwojowy i nakłady inwestycyjne.

- Zdołaliśmy w tym okresie stworzyć profesjonalny warsztat zarówno w zakresie aparatury technicznej jak i przygotowania technicznego pracowników.

- Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, która jest gwarantem wysokiej jakości opracowań oraz możliwie najkrótszego czasu trwania procesu kontroli.
Bardzo dobre wyniki osiągamy dzięki doświadczonej kadrze inżynierów wielu specjalności, którzy wykonują w naszej firmie czynności związane z działaniami kontrolnymi w budynkach.

PROGRAMY.

- Jesteśmy producentami wyjątkowego oprogramowania służącego wspomaganiu procesu zarządzania nieruchomościami, dzięki któremu możliwym jest gromadzenie i przetwarzanie zebranych informacji dotyczących administrowanych budynków.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ... ?

- Dodatkowe, szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych działów technicznych znajdziecie Państwo w naszej ofercie a także w poszczególnych pozycjach tematycznych takich jak: przeglądy techniczne, ekspertyzy, architektura itp. Polecamy również Państwa uwadze informacje zebrane w dziale PRAWO, które traktują o najważniejszych aktach prawnych obowiązujących w toku prowadzenia obsługi technicznej budynku. Poza tym warto odwiedzić tę część naszej strony która prowadzi AKTUALNOŚCI, skąd możecie Państwo zapoznać się z szeregiem zgromadzonych opinii, artykułów i rozwiązań dotyczących kwestii technicznych i nie tylko...

Dziękujemy za czas, który zechcialiście Państwo poświęcić na spotkanie z nami i poznanie naszych możliwości.
Pozdrawiamy wszystkich zaangażowanych w poprawę wizerunku naszych miast i zapraszamy do współpracy.Architekt: Jarosław Hałupka